Uroczyste urodziny dr Marii Wyróżniony

Uroczyste urodziny dr Marii

W każdy pierwszy wtorek miesiąca w naszym Hospicjum odprawiana jest msza święta dla wolontariuszy i kandydatów na wolontariuszy. W lipcowy pierwszy wtorek Msza święta była wyjątkowa, otóż podczas tej mszy św. szczególnie dziękowaliśmy za naszą doktor Marię z okazji jej urodzin. Gościliśmy  ks. Bogdana i ks. Józefa, naszych zaprzyjaźnionych kapłanów oraz wielu przyjaciół i rodziny osierocone, u których posługiwała dr Maria.

Po Mszy świętej wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia, a następnie przeszliśmy do naszej siedziby na ul. Wiejskiej, by na świeżym powietrzu razem świętować urodziny naszej jubilatki.  Kolejka do doktor Marysi, by złożyć życzenia nie miała końca, z ust ludzi płynęły przepiękne życzenia, podziękowania, wzruszające słowa wdzięczności i serdeczności do człowieka, lekarza, przyjaciela…  Na stołach nie zabrakło ciast, a głównie tortów z wielkimi sercami w podziękowaniu za serce oddane w posłudze, naszej wolontariuszki doktor Marii. Ksiądz Marek dzielnie kroił torty i pilnował by każdy spróbował wyśmienitych przysmaków. Goście mile spędzali czas, wspominając obecność doktor Marii w swoich domach, wolontariusze musieli jednak udać się do salek by zaplanować grafik posługi u chorych na cały miesiąc. Tak szybko minął ten piękny lipcowy dzień, spędzony na świeżym powietrzu, że jedynie zdjęcia przekażą zatrzymany w ten sposób czas.

Dziękujemy gościom, przyjaciołom, rodzinom osieroconym, wolontariuszom za przygotowane  wypieki, które osłodziły nam ten dzień i dały trochę radości,  w tej trudnej posłudze jaką niesiemy w Hospicjum. Bóg zapłać.

ozio_gallery_jgallery

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 09 lipiec 2018 14:55