Urodziny Marcina Wyróżniony

Urodziny Marcina

Gdy choruje przyjaciel, staramy się otoczyć go opieką i udzielić wsparcia najlepszego z możliwych, pielęgnujemy z nim dobre chwile i wspólnie przeżywamy uroczystości. I tak się zdażyło w naszej hospicyjnej rodzinie, że jeden z nas, wieloletni wolontariusz, którego zawsze można było spotkać na wszelkich kwestach, Mszach świętych czy spotkaniach, w chwili obecnej zmaga się z chorobą. Marcin – człowiek niezwykle wrażliwy, uczynny, skromny i zawsze oddany hospicyjnym sprawom, teraz sam potrzebuje naszgo wsparcia i go ma, w każdy możliwy sposób. Staramy się być z nim na dobre i na złe, razem przeżywamy trudne i lepsze chwile, i tak o to w niedzielne popoludnie a dokładnie o 15 w bardzo upalny dzień, wspólnie świętowaliśmy 31 urodziny Marcina. Ks Marek odprawił Mszę św. polową, podczas której, każdy w swym sercu składał Bogu intencje związane z naszym przyjacielem. Po Mszy świętej odśpiewaliśmy mu sto lat i nastał czas składania życzeń i wspólnego biesiadowania. Nie zabrakło wspaniałego tortu i przeróżnych smakołyków. Macin chętnie pozował do zdjęć, każdy chciał uwiecznić te radosne chwile. Wszyscy mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w tym samym gronie.

ozio_gallery_jgallery

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 06 sierpień 2018 13:06