Pierwsza Msza św. hospicyjna w 2014 roku

P1370636 W pierwszą niedzielę roku 2014 o godzinie 14.30 w kościele na Młodzianowskiej odprawiona została Hospicyjna Msza Święta dla osieroconych. Na tej Mszy św modlimy się za wszystkich ludzi, którzy byli pod naszą opieką a odeszli do Domu Pana, za wszystkich dobrodziejów i przyjaciół Hospicjum, dziękujemy w niej za dobro, które płynęło od tych ludzi i prosimy o łaskę dla zmarłych. Zawsze po Mszy świętej w przykościelnej kawiarence wolontariusze organizują spotkanie przy kawie i ciasteczku. Każda taka niedziela to czas spotkania wolontariuszy z rodzinami, w których posługiwali to chwila gdzie można znów się zobaczyć, przytulić i wspominać tych, których już z nami nie ma. Podczas tych spotkań rodziny często opowiadają o doświadczeniach związanych z chorobą w ich domach i posługą hospicjum. Często płyną łzy i moc podziękowań, spotkania te dają siłę wolontariuszom i mamy nadzieję że również i wam kochane rodziny hospicyjne.

Poniżej przedstawiamy foto relacje.

Dodatkowo przedstawiamy foto relacje z Mszy św z dnia 01.12.2013

Ostatnio zmienianypiątek, 20 lipiec 2018 13:59